Формування у студентської молоді системи науково обґрунтованих знань та вмінь використання засобів етнопедагогіки у фізичному вихованні дошкільнят
Keywords:
єтнопедагогіка, студентська молодь, національні ігри, засоби, традиції, обрядиAbstract
Подано рівень знань студентів Волинського національного університету імені Лесі Українки про етнопедагогіку й національні традиції фізичного виховання. Показано шляхи формування в молоді системи знань та
умінь використання їх у фізичному вихованні дитини.
References
Вишенський О. Сучасне українське виховання: Педагогічні нариси.– Л., 1996.– 238 с.
Вільчковський Е. С. Теорія і методика фізичного виховання дітей дошкільного віку.– Л.: ВНТЛ, 1998.– 336 с.
Іванишин В., Радевич-Винницький Я. Мова в національному відродженні України.– 3-є вид., доп. і перероб.– Дрогобич: Відродження, 1992.– 145 с.
Ледняк Ю. Прислів’я та приказки у навчально-виховному процесі // Українське народознавство і проблеми виховання учнів: У 2-х ч.– Івано-Франківськ, 1993.– Ч. 1.– С. 137−140.
Приступа Є. Н. Народна фізична культура українців.– Л.: УСА, 1995.– 254 с.
Ходинов В. Влияние занятий физическим воспитанием студентов на возможность практического использования полученных знаний и навыков для укрепления здоров’я // Фіз. виховання, спорт і культура здоров’я у сучасному суспільстві: Зб. наук. пр. Волин. держ. ун-ту ім. Лесі Українки.– Луцьк: Волин. обл. друк., 2005.– С. 382–384.
Цьось А. В. Народні традиції збереження і зміцнення здоров’я в системі валеологічного виховання школярів // Актуальні проблеми валеологічної освіти в навчальних закладах України: Матеріали V Всеукр. наук.-практ. конф.– Кіровоград, 1999.– С. 45−47.